Luoyang Mingzhen ložiskové oceli Ball Co., Ltd

Výrobky

Keramické koule

Si3N4 míče

Si3N4 míče

Hmotnost kuličky Si3N4 je menší než polovina celkové hmotnosti oceli s vynikajícím fyzickým výkonem. Tyto kuličky tedy používají v kosmickém průmyslu, vysoce přesných ložiscích, větrné elektrárně, čerpadlech, ventilech apod.

Products Details

Keramické kuličky mohou být rozděleny do dvou typů: neoxidové keramické kuličky (jako je nitrid křemíku, kuličky Si3N4) a keramické koule z oxidů (jako koule z oxidu hlinitého a zirkonia). Hmotnost keramické koule Si3N4 je menší než polovina celkové hmotnosti oceli. Kromě toho mají keramické kuličky vynikající odolnost vůči korozi, odolnost proti opotřebení, odolnost proti opotřebení, vysokou pracovní teplotu, elektrickou izolaci apod. Tyto kuličky tedy používají v kosmickém průmyslu, vysoce přesné ložiska, větrné elektrárny, čerpadla, ventily apod.

Si3N4 BALL

Rozsah velikostí

0,4 mm až 100 mm (4 ")

Stupně

2C, 3C, 5C, 10C, 16C, 24C, 48C

Standard

ASTM F2094 / F2094M - 14

FYZIKÁLNÍ VLASTNOSTI

Drsnost povrchu

4 až 6 nm

Odolnost proti korozi

Vynikající

Tvrdost

HRC 78

Magnetický

Ne

Elektrická izolace

Ano

Rez

Nikdy

Odolnost proti korozi

Vynikající

Vysoká teplotní odolnost

Ano, nad 1050?

APLIKACE

Letectví a kosmonautika, Národní obrana, chemický průmysl, Metalurgický, Lékařský, Potravinářský, Rostlinný, Elektronický atd.


Mingzhen je jedním z nejslavnějších výrobců a dodavatelů keramických kuliček v Číně, který nabízí vzorky si3n4 zdarma, vítáme importy si3n4 koulí z naší továrny.

Hot Tags: si3n4 koule, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, hromadné, na skladě, volný vzorek, vysoká přesnost
Související produkty
Dotaz
Dotaz

Pokud máte jakýkoliv dotaz o spolupráci nebo nabídky, prosím, klidně nám napište na info@mzsteelball.com nebo použijte následující formulár. Náš obchodní zástupce vás bude kontaktovat do 24 hodin. Děkujeme vám za váš zájem o naše produkty.

Kontaktujte nás
Adresa: Liupo vesnice, města Mangling, Yanshi, Luoyang, Henan, Čína.
Telefon: +86 (0)379 6439 0720
Faxu: +86 (0)379 6439 0720
E-mail:info@mzsteelball.com
Domů | O nás | Výrobky | Technické informace | Galerie fotografií | Novinky & událost | Kontaktujte nás | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka