Luoyang Mingzhen ložiskové oceli Ball Co., Ltd

Výrobky

Knowledge
Domů > Výstava > Obsah

Charakteristika lité ocelové kuličky

Source:Luoyang mingzhen ložiska ocelové kuličky Co., Ltd | Updated: Aug 08, 2017

Casting Steel Ball.jpg

Ocelolitina míč se vyrábí odléváním. To se obvykle používá v cementárny, elektrárny, chemických závodů, křemenný písek továrna, továrna křemičitého písku a tak dále.

Ocelolitina míč lze rozdělit do tří kategorií kvůli obsahu různých Chromu: vysoká ložiskové koule, koule střední chrom oceli a nízké chromované oceli míč. Však kvůli rozdílům v obsahu Chromu Ball lité oceli, jejich vlastnosti nejsou totéž. Každý z lité oceli míč je popsána odděleně, jak je uvedeno níže:

1. vysoce ložiskové koule ukazatele kvality

Obsah chromu vysoká chrome steel ball je větší než nebo rovno 10,0 %. Obsah uhlíku je 1,80 % až 3,20 %. Podle národních norem, tvrdost vysoká chromové oceli míče nesmí být menší než 58HRC a vliv hodnota by měla být větší než nebo rovna 3.0j / cm2. K dosažení tvrdosti, vysoká chrome steel ball musí použít vysokou teplotu kalení a popouštění. V současné době existují dvě metody vysokou chromované oceli míč kalení kalení domácích, včetně ropy a vítr kalení. Je-li testovací tvrdost vysoká chrom míč je menší než 54HRC, to znamená, že nebyla uhašena. 

2. střední ložiskové koule ukazatele kvality

Obsah chromu míč střední chromované oceli se pohybuje od 3,0 % na 7,0 % a obsah uhlíku je 1,80 % až 3,20 %. Její vliv hodnota by neměla být menší než 2.0j / cm2. Národní standardy vyžadují že tvrdost střední chrom míč by měl být větší než nebo rovna 47HRC. K zajištění kvality, střední chrom ocel kulička by měla být vysokoteplotní popouštění eliminovat stres lití. Je-li povrch ocelové kuličky černé a červené, je prokázáno, že ocelová kulička je léčena vysokoteplotní popouštění. Je-li povrch ocelové kuličky stále má kovové barvy, můžeme soudit že ocelové kuličky není léčena.

3. nízké ložiskové koule ukazatele kvality

Obecně obsah Chromu míč nízké chromované oceli se pohybuje od 0,5 % do 2,5 % a obsah uhlíku je 1,80 % až 3,20 %. Proto, podle národních norem, tvrdost nízké chrome steel ball by neměla být menší než 45HRC a vliv hodnota by měla ne méně než 1.5j / cm2. Nízká ložiskové koule také potřebují vysokou teplotu popouštění k zajištění kvality. Tato léčba může eliminovat stres obsazení. Je-li povrch ocelové kuličky deepred, je prokázáno, že ocelová kulička je léčena vysokoteplotní popouštění. Je-li povrch ocelové kuličky stále má kovové barvy, můžeme soudit že ocelové kuličky není léčena.


Dotaz

Pokud máte jakýkoliv dotaz o spolupráci nebo nabídky, prosím, klidně nám napište na info@mzsteelball.com nebo použijte následující formulár. Náš obchodní zástupce vás bude kontaktovat do 24 hodin. Děkujeme vám za váš zájem o naše produkty.

Kontaktujte nás
Adresa: Liupo vesnice, města Mangling, Yanshi, Luoyang, Henan, Čína.
Telefon: +86 (0)379 6439 0720
Faxu: +86 (0)379 6439 0720
E-mail:info@mzsteelball.com
Domů | O nás | Výrobky | Technické informace | Galerie fotografií | Novinky & událost | Kontaktujte nás | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka