Luoyang Mingzhen ložiskové oceli Ball Co., Ltd

Výrobky

Knowledge
Domů > Výstava > Obsah

Klasifikace ocelové kuličky

Source:Luoyang mingzhen ložiska ocelové kuličky Co., Ltd | Updated: Jan 09, 2017

Od uplatňování hlavních kategorií míč lze rozdělit do aplikace broušení průmyslu Otěruvzdorné ocelové kuličky a aplikace přesných ložisek průmysl ocelové kuličky ve dvou kategoriích. Opotřebení odolné ocelové kuličky (ball) se používá v průmyslové praxi nejvíce široce používané výrobky, říká se: andquot; bude zdrcující industryandquot; řekl to velmi dobře; v přesné ložisko ocelových kuličkových ložisek průmyslu a životního pole má dlouhou historii, by měla být volána míč v úzkém smyslu (běžně známý jako ocelové kuličky). Míč je míč, oceli a tvaru broušení tělo pánve. Od tvaru bodů, lze rozdělit na pozitivní kulatý míč (nyní úzký smysl titulu), kapsle míč oválný míč, Jin a jang, duté koule, multi obličej míč, míč je chybí (povrchu těla má pit), atd... Existují čtyři typy výroby ocelové kuličky: kování, válcování, polotuhé, formování a odlévání. Kvůli zvláštní podmínky používání a komplexní prostředí a zázemí historie a průmysl zpracování minerálů kování a kolejových míče zabírají velkou část v těchto odvětvích. Polotuhé tvořící je nekonvenční lití, lití může vysvětlit vlastnosti nejsou jednoduché a jasné, s obsazením jako, jako kování, odlévání a kování, které tvoří vynikající výkony obou výhody moderní technologie a přitahuje pozornost lidí. A pak snadno realizovat rozsáhlé výroby nízkých investic rozšiřování výhod, zvláště když odborníci a inženýři v oceli pece používající řadu pokročilých technologií a designu složení slitiny, hra nekonečné představivosti, k vytvoření inovativnější, pokročilejší odrůdy, k potřebám konkurence přinést pocit úspěchu ocelová kulička s inscenací jednoduché, flexibilní a spolehlivé , takže další lidé mohou pochopit. Vysoké náklady na behoove cast míč a udržitelný rozvoj potenciálu, stala hlavní silou v broušení průmyslu zejména cement drcení žádné průmyslové míč v režimu výroby.

Dotaz

Pokud máte jakýkoliv dotaz o spolupráci nebo nabídky, prosím, klidně nám napište na info@mzsteelball.com nebo použijte následující formulár. Náš obchodní zástupce vás bude kontaktovat do 24 hodin. Děkujeme vám za váš zájem o naše produkty.

Kontaktujte nás
Adresa: Liupo vesnice, města Mangling, Yanshi, Luoyang, Henan, Čína.
Telefon: +86 (0)379 6439 0720
Faxu: +86 (0)379 6439 0720
E-mail:info@mzsteelball.com
Domů | O nás | Výrobky | Technické informace | Galerie fotografií | Novinky & událost | Kontaktujte nás | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka