Luoyang Mingzhen ložiskové oceli Ball Co., Ltd

Výrobky

Knowledge
Domů > Výstava > Obsah

Vývoj čínské technologie výroby ocelových kuliček (Ⅰ)

Source:Luoyang mingzhen ložiska ocelové kuličky Co., Ltd | Updated: Sep 14, 2017

Steel Ball.jpg


Vývoj technologie výroby čínských ocelových kuliček lze rozdělit do čtyř etap.

První fáze se stala před 80. let. Od padesátých let zavedla společnost ZWZ, HRB a LYC komplexní technologii výroby ocelových kuliček v Sovětském svazu a vytvořila rozsáhlou výrobní historii čínského ložiska z oceli, která položila základy pro čínský budoucí vývoj technologie ocelových kuliček. Až do osmdesátých let, v období kolem 20 let, je proces výroby čínských ocelových kuliček v podstatě model sovětského. Zařízení, které převážně ovládal Sovětský svaz, ale i němčina. Při vstupu do 60. let začal SMTW společně vyvinout první šarži národní výroby brusky 3M4630 s továrnou Shanghai Steel Ball. V sedmdesátých letech bylo největším technologickým zlepšením testování a studování procesu broušení. V té době továrna na výrobu ložisek Sichuan Jintang představila rumunské zařízení pro zpracování brusných ocelových kuliček, které vyvolalo pozornost ZWZ a šanghajských protějšků. Pod podporou vůdců ložiskového úřadu je vyvinuta studie dvou slitinových litinových desek pro zpracování ocelových kuliček. Dvě ocelové kulové továrny používají své vlastní výhody a spolupráci v oblasti odlévání, testování brusného kotouče pro úspěšné zpracování archu míče. Po úspěšném vylepšení starého zařízení byl světelný mlýn navržen a vyroben. Průlom v tomto procesu značně snížil náklady na obrábění na ocelové kuličce, což zlepšilo kvalitu povrchu a přesnost zpracování souborů. Ještě důležitější je, že tento průlom dává lidem zjevení: technologie potřebuje neustálý rozvoj; existuje vývoj, je zde kvalita a účinnost.

Druhá fáze se týkala období od roku 1981 do roku 1985, tj. Během plánu "65". Kvůli kvalitě čínských ložisek, zejména hluku, který zřejmě zaostává za hranicemi. Ložiska nelze vyvézt a motory je třeba vyměnit za cizí ložiska. Delegace vyšla do zahraničí kvůli inspekci a získala závěrečnou poznámku: ložiska motoru musí být v kombinaci s vibračním testem. Ocelové kuličky musí používat G10, a to pomocí lapovací technologie namísto procesu leštění. Za tímto účelem uspořádala ložisková kancelář technický personál z ocelových kulových továren a formuloval projekt G10 steel ball. Projekt sdílí Shanghai Steel Ball Factory a Hubei Steel Ball Factory. Pro zkvalitnění kvality povrchu a kulovitou přesnost ocelových kuliček používali místo tradiční leštící technologie velkoplošný super lapovací proces. To eliminovalo proces leštění, čímž se kvalita míče na nové úrovni pomocí kombinované metody dosáhla v té době požadavků na nízkou hladinu hluku. Tento výsledek je v tomto odvětví široce podporován. Současně s cílem urychlit vývoj ložisek a technologie ocelových kuliček a co nejdříve dodržet mezinárodní standardy, společnost Shanghai Bearing Company zrychlila kontakty, návštěvy a jednání se zahraničními společnostmi. A v lednu 1985 poslali první dávku personálu do Japonska NTN za účelem výcviku technologie výroby ocelových kuliček. Cílem bylo plně uchopit mezinárodní technologii pokročilých výrobních technologií a zkušenosti s řízením, co nejrychleji dohánět na mezinárodní úrovni.


Dotaz

Pokud máte jakýkoliv dotaz o spolupráci nebo nabídky, prosím, klidně nám napište na info@mzsteelball.com nebo použijte následující formulár. Náš obchodní zástupce vás bude kontaktovat do 24 hodin. Děkujeme vám za váš zájem o naše produkty.

Kontaktujte nás
Adresa: Liupo vesnice, města Mangling, Yanshi, Luoyang, Henan, Čína.
Telefon: +86 (0)379 6439 0720
Faxu: +86 (0)379 6439 0720
E-mail:info@mzsteelball.com
Domů | O nás | Výrobky | Technické informace | Galerie fotografií | Novinky & událost | Kontaktujte nás | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka