Luoyang Mingzhen ložiskové oceli Ball Co., Ltd

Výrobky

Novinky & událost

Analýza potřeby špičkové kuličkové ložisko v Číně: Větrných energetických zařízení používané ložiska

Ocelové kuličky jsou základní části ložiska a ložiska jsou základní součástí větrných turbín. Rozsah větrné energie ložisko je poměrně široce používány, z ložisek v kotouče lamelové, hlavní osy a úhlu natočení do vysokorychlostní ložiska v převodovky a generátor. Drsné prostředí větrných energetických zařízení a nevhodné údržby požadavek na díly ložiska je přísnější. Ložisko v větrné energie by měla nejen poskytne dostatek síly a zatížení kapacity, ale má také životnost, který není méně než 20 let.

V současné, místní větrná energie má postupně vstoupil do rozsahu výroby a systemizované produkce. Však omezen pouze v úhlu natočení ložiska a ložiska systém hřiště, které mají nižší technické překážky ve větrné turbíny, ale nemůže vytvořit hlavní osy a rychlosti increaser ložisko, které vyžadují vyšší výrobní technologie. Nyní, výrobní možnosti dávkového větrných turbín do 3 MW v Číně dosáhly 45 000 sad a domácí náhrada kurzu dosáhl více než 80 %. Ale hlavní osy a rychlost increaser nesoucí stále především spoléhat na dovoz.

Mnoho cizích zemí platí nové speciální tepelné zpracování oceli SHX(40GrSiMo) do zívat a hřiště s systému. Díky povrchu indukční potlačení tepelného ošetření lze dobře ovládat, kalené vrstvy hloubky, tvrdost povrchu, šířka pásma měkké a prasklin v povrchu (zejména kontrola kořenového zařízení). Pro rychlost increaser ložiska a hlavní osy, ložiska, použití carbonitriding získat stabilnější zbývající austenitu (30 % - 35 %) a velké množství nepatrných karbidu a carbonitride na povrchu dílů, což může značně zlepšit životnost ložisek v podmínkách znečištěných mazání.

Kvalita materiálu je nejdůležitějším faktorem v větrné energie generace ložiska. Rozdíly mezi vítr moc ložisko doma a v zahraničí jsou řízeny, materiál první, pak vítr moc ložisko design, technika úrovni a technika zařízení.

Luoyang Mingzhen ložiskové oceli Ball Co., Ltd je nový moderní společnosti investovat do vybavení a pokročilých technik pro zlepšení kvality a snížení výroby náklady na ocelové kuličky. Pro high-end ložisko, jsme na cestě, splňující potřebu high-end ložisko použité ocelové kuličky a Vítejte přijít k nám do našeho odborníka Ložiskové kuličky uspokojit sebe.


Dotaz

Pokud máte jakýkoliv dotaz o spolupráci nebo nabídky, prosím, klidně nám napište na info@mzsteelball.com nebo použijte následující formulár. Náš obchodní zástupce vás bude kontaktovat do 24 hodin. Děkujeme vám za váš zájem o naše produkty.

Kontaktujte nás
Adresa: Liupo vesnice, města Mangling, Yanshi, Luoyang, Henan, Čína.
Telefon: +86 (0)379 6439 0720
Faxu: +86 (0)379 6439 0720
E-mail:info@mzsteelball.com
Domů | O nás | Výrobky | Technické informace | Galerie fotografií | Novinky & událost | Kontaktujte nás | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka